سپاس خدای عز و جل را که تواناییمان داد تا بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه اعلای صنعت کشور عزیزمان ایران برداشته و در آبادانی آن سهیم باشیم.
شرکت آبرسان طلوع درسال 1373 با کارخانه ای در همدان شروع به فعالیت نموده و سپس در سال 1381 با کارخانه ای نسیتا وسیع و مجهز در تهران در زمینه تولید اتصالات چدنی (داکتیل و خاکستری آب و فاضلاب) فعالیت خود را ادامه داده است. در راستای طرح توسعه سازمانی در سال 1392 با احداث کارخانه ای وسیع در شهرک صنعتی عباس آباد فعالیتها با نام آبرسانی طلوع ادامه پیدا کرد. هم اکنون با استفاده از امکانات و تکنولوژی روز با تولید سالانه 5500 تن کالاهای با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی جزو کارخانجات مطرح تولید اتصالات چدنی و شیرآلات می باشد.
این شرکت با داشتن تیم مهندسی تحقیق و توسعه مستقل و بهره برداری از تجهیزات پیشرفته کنترلی آزمایشگاه شامل دستگاه اسپکروفتومتر ، متالوگرافی و تست هیدرو استاتیک ، با کیفیت ترین قطعات را تولید و ارائه می نماید. کلیه محصولات تولید شده در کارخانهجات طلوع تحت نظارت واحد کنترل کیفی قرار می گیردو آمادگی خود را جهت انجام بازررسی از طرف کارفرما اعلام می دارد. شرکت آبرسانی طلوع با کوره های القایی ، کلیه اتصالات چدنی ، شیرآلات ، دریچه های فاضلابی و ... تولید می نماید .
با توجه به ظرفیت کوره های مورد استفاده و همچنین ویژگی های آن ، امکان تولید قطعات از انواع چدن ها شامل چدن خاکستری ، چدن نشکن در رنج GGG40 الی GGG80 و انواع چدن های آلیاژی تا وزن 3 تن و انواع قطعات فولادی تا وزن 2.5 تن در این شرکت وجود دارد.